O mně

"fotografování je pro mne jeden z nenahraditelných koníčků"

Jmenuji se Kristýna Kvapilová. Je mi 22 let a pocházím z Olomouce, avšak momentálně studuji multimediální tvorbu na vysoké škole v Praze.

Fotografování se věnuji od roku 2013,kdy jsem si taktéž pořídila zrcadlovku Canon 7D.Mezi nejčastější předměty mé tvorby patří převážně psi,koně,produkty a svatby,ale nebráním se vyzkoušet cokoliv nového.Vždy je to pro mne skvělá výzva,kterou hodlám příjmout s nadšením!

Kromě fotografování se dále věnuji PR, grafice, video produkci, animaci a dalším.

 

Když pominu práci za počítačem,často mě uvidíte s mým australským ovčákem Charliem a Woodym někde na cestách s foťákem v ruce. Kluci jsou zároveň mými nejvěrnějšími modely. Společně se věnujeme psím sportům, a to převážně dogfrisbee.

Styl

Již za nějakou dobu mám "svuj styl".Věřím,že jste si mne vybrali právě pro to a budete s finálním výsledkem spokojeni.

Vzpomínky

Co miluji na fotografování je to,že zachytí moment,který je navždy pryč,avšak my si jej můžeme kdykoli snadno připomenout.

Výsledek

Fotím z jednoduchého důvodu,  protože mě to baví. Mým cílem je, aby to šlo poznat také na samotných fotkách.Díky tomu,že se s fotkami "mazlím" je však nečekejte hned druhý den :)

Komunikace

Vše záleží na domluvě.Pokud byste ku příkladu chtěli vyfotografovat něco dle vašeho nápadu,nemám absolutně problém.Stačí se jen ozvat ;)

PUBLIKACE

NABÍDKA

Pokud chcete někoho potěšit nevšedním dárkem, je tu možnost objednat si dárkový poukaz na fotografování :) Pro více informací mě kontaktujte na e-mail .

poukazkoně.jpg

Poukaz lze zaslat buďto elektronicky ve formátu jpg, nebo v tištěné podobě na tvrdý papír.

Zde je ukázka přední a zadní strany poukazu na fotografování koní.

Líbí se Vám nějaká z mých fotek ? Chtěli by jste ji třeba doma na plátno i s možností slevy na tisk ? Na letáky a jiné propagační materiály vaší společnosti ?  Na kalendář ? Chcete si ji vyvěsit ve firmě ? Nebo použít jako kryt na mobil či grafiku na hrneček ? Je zde možnost si zakoupit fotografii v plném rozlišení. Pro více informací mi napište e-mail.

Yujune Lee

Kiki je opravdu skvělá a milá fotografka! Vyfotila mi fenku bílého švýcarského ovčáka Elise. Skvěle zachytila její vlčí vzhled a dodala do fotek příběh. Je to opravdu nejlepší fotografka, kterou jsem kdy poznala!

REFERENCE

Terka Brožková

S Kristýnou se znám už 6 let a po celou dobu je mi takovou „osobní fotografkou“ (tedy převážně fotografkou mého psa). Mám od ní nespočet nádherných fotografií. Kikča mi vždy vyfotí přesně to, co chci i přesto, že mé požadavky nejsou vždy ideální. To platí i pro úpravu fotografií. Vyjde mi vždy vstříc, čehož si cením. Každá fotografie je propracovaná, ostrá, no zkrátka dokonalá.
Pokud někdo chce zachytit okamžik fotoaparátem, určitě doporučuji kontaktovat Kristýnu. Spokojenost zaručena ! :)

Franta od Vedle

doplníííím !!