INFORMACE

podzimní kurz Ostrava

MÍSTO -

DATUM -

CENA -

KAPACITA -

371A5791.jpg

FOTOGRAFOVÁNÍ PSŮ

SOBOTA 19. ŘÍJNA

- základní principy kompozice se psem v hlavní roli

- práce se světlem a využití podzimní přírody

- nastavení fotoaparátu - clona, expozice, ISO, ostřící body

- práce s psím modelem a hledání vhodného místa

- vybírání správného vybavení k dosažení výsledného efektu

- vyvarování se běžným chybám, práce s hloubkou ostrosti

- jak vytvořit psí portrét, který zaujme

ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

NEDĚLE 20. ŘÍJNA

- úprava sobotních fotografií v Adobe Lightroom 

- základní principy programu -katalog, efekty

- jak vybrat tu nejlepší fotografii, kterou upravit 

- import , export 

- hledání vlastního stylu

- jak upravuji já -krok po kroku

- teorie ohledně fotografování psů 

PROGRAM

Celovíkendový kurz se bude konat v Ostravě. Celý průběh sobotního focení bude trvat cca 7 hodin., od dopoledne až do západu slunce (11:00-18:00) , přičemž se nabízí možnost skvěle využít práci se světlem, Během dne budeme probírat jak technickou část ohledně veškerých teorií a nastavení, tak bez pochyby i estetickou stránku fotografování psů, správné hledání lokality a kompozice, práce s psím modelem a mnoho dalších. Pokud někdo bude mít jakýkoli dotaz, ráda na něj odpovím, takže se rozhodně není čeho bát :) Zúčastnit se může jak úplný začátečník, tak i pokročilý. Celkově bude kurz veden hlavně přátelsky a především tak,aby si všichni odnesli co nejvíce nových zkušeností a hlavně aby nás to všechny bavilo...proto to přeci děláme, ne? :) 

Následná úprava se bude s největší pravděpodobností konat v samostatných přednáškových prostorech v Ostravě (vše bude samozřejmě účastníkům společně s veškerými informacemi zasláno předem na email). Přibližná doba trvání bude cca 6 hodin. Nutností však bude vlastní notebook a v něm nainstalovaný program Adobe Lightroom (klidně stačí i 30 denní trial verze:) . Probereme jak teoretickou část ohledně fotografování psů za pomocí mé přednášky, tak samozřejmě i tu praktickou, kdy vám budu pomáhat s postprocessem. Součástí kurzu bude i mnou upravená fotografie v přímém přenosu, vyfocená přímo na sobotním kurzu. Vysvětlení proč byla vybrána zrovna tato fotografie, postupy úpravy, before & after. Samozřejmostí bude individuální přístup, pomoc při výběru té vaší správné fotografie, pomoc s úpravou, hledání vašeho unikátního stylu a odstranění případných chyb. 

Samozřejmě je dobré vědět ke komu jdete na kurz. Pokud vás cokoli zajímá, můžete se více dozvědět v sekci O MNĚ tady na webu :)

MOMENTÁLNĚ JE KAPACITA NAPLNĚNA

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ

Z D E

Přihlašování bude otevřeno v určitý čas. Zde platí: kdo dřív přijde, ten dřív mele :) Sledujte FACEBOOK či INSTAGRAM pro přesný čas spuštění :) 

Pro případné dotazy mne kontaktuje na e-mail kikcakvapilova@seznam.cz

FOTKY A BACKSTAGE Z KURZŮ V PRAZE

371A6036.jpg
31166306_10211273639784463_1588576598834
371A6006p2.jpg
371A6292pod.jpg
371A5457p.jpg